Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comInovacion (Krijimtari)

Puna e së ardhmes. A jemi gati?...

duapune.com ditën e shtunë, datë 25 janar 2020, në eventin “Korça Digital Weekend”. Themeluesi i dua...Aktiviteti i parë i HRHub Albani...

  HRHub Albania, një nismë e re e duapune.com dhe DM Consulting Services e lindur si nevojë për...Koha për Konkursin – Hacka...

Edhe pak ditë nga Konkursi-Hackathon për talentet e Sigurisë ndaj Krimit Kibernetik! PËRGATITUNI!! C...Gati për Bootcamp Training ̵...

Për të gjithë koduesit, zhvilluesit e biznesit, njohësit e krimit dhe sigurisë kibernetike, por dhe...Koha për “Inno-Tech Camp T...

Jeni duke ndjekur rrugën e teknologjisë dhe inovacionit? Por bota e sipërmarrjes është gjithashtu pj...Këto janë universitet më inovati...

   Qendrat kryesore të teknologjisë në Europë shkëlqejnë në qytetet kryesore si Londra, Berlini dhe...Gjeni numrin qe mungon???

             6 programe për menaxhimin e proj...

Drejtimi i një projekti përfshin pjesën e planifikimit, alokimin e personelit, parave, rezervave dhe...8 CEO të cilët u bënë milionera...

Jeni mbi 30 vjeç dhe nuk keni akoma një pasuri miliona dollarëshe? Cfarë nuk shkon me ju? Merrni për...Si mund të regjistroj një kartë...

Çfarë është paypal, si mund të regjistroj një kartë të një banke Shqiptare në PayPal? Nëse ju dëshir...European Youth Award #EYA2015 &#...

European Youth Award Newsletter 5/2015Digital Creativity for Social Good #EYA2015 – Apply now!...Panairi “High Tech Show” 2015

Tirana Expo Center në bashkëpunim me Qendrën Kombëtare të Panaireve, Ministri për Inovacionin dhe Ad...Inovacion ne Ekoturizem!

UNDP Albania Inovacioni ne ekoturizem – Mundesi trajnimi A je 20-30 vjec? A ke mbaruar studime...Sipërmarrja dhe Inovacioni

Në datat 23 dhe 24 janar 2015 “Rrugëtimi drejt Sipërrmarrjes dhe Inovacionit” pas Fierit dhe Beratit...Rrugëtimi drejt Sipërmarrjes dhe...

E keni menduar që edhe Sipërmarrja mund të jetë një drejtim i duhur në karrierën tuaj? Prandaj edhe...Nisma “Rruga drejt Sipërmarrjes”

Frymëzuar nga përvoja shumë vjeçare në vendin e realizimit të ëndrrave – SHBA dhe me mbështetj...Duapune.com versioni i ri 3.0

Duapune.com është portal online i cili i dedikohet plotësisht punësimit dhe edukimit nëpërmjet mundë...Pyetjet kreative gjatë intervist...

Edhe punët më pak krijuese mund ta çojnë intervistuesin të bëjë pyetje në lidhje me kreativitetin. K...