Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comPunëkërkues

Punësimin sezonal në Gjermani pë...

Nxitoni të aplikoni! Për Punësimin sezonal në Gjermani për studentët shqiptarë. Dokumentat i shkarko...Aftësohuni për shërbimet e hotel...

ALB_Internal_leaflet_trainings_hotels_LP_PME_RB_Sued_FINALDuapune.com dhe 22 faqe internet...

Në një letër të parë nga Reuters, 23 faqe interneti në Europë, të profilizuara në kërkimin e vendeve...Ti mund të jesh zbuluesi i rradh...

Je një fans i zjarrtë i futbollit? E sigurt që ti ke luajtur një herë në jetën tënde FIFA 19 ose ke...Duapune.com – sponsor loka...

Duapune.com, sponsor lokal i aktivitetit “AIESEC Pitch Bootcamp & Youth Speak Forum 2019”, organ...Forumi Ndërkombëtar i Menaxhimit...

Forumi i Menaxhimit të The Network u organizua në Lisbonë Portugali në datat 3-5 Prill 2019. Tematik...11 Punët më të çmendura në botë

Kujtdo prej nesh në fëmijëri i ka ndodhur të paktën një herë të vetme t’i bëhet pyetja “Çfarë dëshir...Koha për “Inno-Tech Camp T...

Jeni duke ndjekur rrugën e teknologjisë dhe inovacionit? Por bota e sipërmarrjes është gjithashtu pj...Dilema e CV: Je shumë i ri për k...

  Keni kaluar një periudhë të vështirë dhe ju kanë marrë nëpër këmbë nëpër intervista, sepse je...AADF Master’s Degree Fellowship...

      The AADF has opened the call for application for the Master’s Degree Fellowship...Si te shtoni eksperiencen e prak...

                    Pervoja e praktikes eshte nje...10 punët më të kërkuara për viti...

            1.Këshillues Personal Financiar Jeni i dhënë pas matematik...EU Scheme for Young Professional...

Komisioni Europian dhe British Council, njoftojnë për hapjen e aplikimeve për “EU Scheme for Young P...Si të pranosh në mënyrë eksperte...

Hapat për të siguruar suksesin dhe nisja me këmbën e djathtë Ju keni përgatitur, keni kontrolluar, k...Si të keni sukses me intervistat...

Përgatituni Praktikoni intervistën me një mik ose planifikoni një praktikë intervistimi në Qëndrën p...Këshilla për një aplikim pune të...

Gjatë kërkimit të një pune për të diplomuar përshtypjet e para janë të rëndësishme. Për të shkëlqyer...Çfarë të vishni në një intervist...

Na pëlqen ose jo, moda ka rëndësi kur duhet që të ndiqni punën e ëndrrave tuaja. Kur vendosni çfarë...9 këshilla për ditën tuaj të par...

                       1.Flini në kohë – jo vetëm natën përpara ditës tuaj të parë të punës, por edh...5 aftësi që punëdhënësit duan që...

1.Komunikimi ( dëgjimi,të folurit, të shkruarit) 2.Lidershipi/ Aftësi menaxhuese Lider që nxit arrit...Shefi është edhe klienti juaj

    Shpesh herë në jetën tonë profesionale na lindin pyetje të tilla si: Cila duhet të jetë gjuha e...