Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comHumor

11 Punët më të çmendura në botë

Kujtdo prej nesh në fëmijëri i ka ndodhur të paktën një herë të vetme t’i bëhet pyetja “Çfarë dëshir...Horoskopi i Karrierës

                    Dashi Me shumë mundësi ju keni...Ligjet e Mërfit për punën

Mos u bë i pazëvëndësueshëm, nëse nuk mund të zëvëndësohesh, ti mund të promovohesh. Nëse nuk di se...Iphone i dëmtuar

Mendoj se Iphone im është dëmtuar. Shtypa butonin “Home- Shtëpi” dhe ndërkohë jam ende në punë…E Hëna tek psikologu :)

E Hëna tek psikologu 🙂            Sa Drerë shihni në foto?

Sa Drerë shihni në foto?              Cila nga 4 figurat zvendeson kua...

Cila nga 4 figurat zvendëson kuadratet bosh ne radhë?            Erdhi fundjava…

Erdhi fundjava…            E hene ne pune…

E hene ne pune…              Humori per Rrogen…

Humori per Rrogen…          Thënie nga Mark Twain

Dy ditët më të rëndësishme në jetën tuaj janë dita kur “Lindët” dhe dita kur gjeni arsyen se “Përse”...Sa kuba gjenden në foto?

Sa kuba gjenden në foto?Ja çtë ndodh, po nuk mësove në s...

Ja çtë ndodh, po nuk mësove në shkollë…Cili numër zvendëson “?...

Cili numër zvendëson “?”…            Sa figura kafshesh shikoni ne fo...

Sa figura kafshesh dhe qenie te gjalla shikoni ne foto?