Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKëshilla për punëkërkues

  • TË GJITHA
  • KUICE
  • FAKTE INTERESANTE
  • HUMOR
  • INOVACION (KRIJIMTARI)
  • KURIOZITETE

Ushtrim i shpejtë

           Punët më të reja të ditës tek du...

Brand Manager       https://duapune.com/jobs/marketing/orbico-shpk/tirane/brand-manager-16422 Drejtu...Punët më të reja të ditës tek du...

Key Account Manager         https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/orbico-shpk/tirane/key-accoun...Punët më të reja të ditës tek du...

Output Producer           http://posaoba.catsone.com/careers/index.php?m=portal&a=details&jo...Intervistë pune në Kompani IT

             Rrjeti i njohjeve në punën tuaj...

Ekspertët mendojnë se lidhjet e brendshme që krijohen që në ditët e para të punës janë çelësi për të...Thënie nga Benjamin Franklin

Unë nuk ngela në provim, thjesht gjeta 100 mënyra për ta bërë atë gabim. –Benjamin Franklin   &...Punët më të reja të ditës tek du...

Financier         https://duapune.com/jobs/financier/profesionisti-recruitment-agency/tirane/financi...Vende të lira pune nga Banka NBG...

Small Business Relationship Manager Shkoder        https://duapune.com/jobs/financier/banka-nbg-alba...Vende të lira pune nga kompania...

Operatori Telefonici Inbound       https://duapune.com/jobs/operator/parr-shpk/tirane/operatori-tele...Punët më të reja të ditës tek du...

Intervistues gjermanisht         https://duapune.com/jobs/operator/acc-shpk/tirane/mitarbeiter-fur-d...Si ndikon timbri i zërit tuaj në...

Një CV e mirë sigurisht që është e rëndësishme, por zëri juaj gjatë intervistës është gjithashtu një...Punët më të reja të ditës tek du...

Finance and Office Administration         http://duapune.com/jobs/financier/aam/tirane/finance-and-o...Punët më të reja të ditës tek du...

Chief Financial Officer (CFO)     https://duapune.com/jobs/financier/topstart-sha/tirane/chief-finan...10 Punedhenesit me te medhenj ne...

                            &n...Punët më të reja të ditës tek du...

Tax Consultant      https://duapune.com/jobs/financier/pricewaterhousecoopers-audit-shpk/tirane/tax-...10 pikat që tregojnë se jeni më...

Ju ndoshta e dini, por nuk keni patur mundësinë të provoni se jeni më i zgjuar se pjesa tjetër e kol...Humori i fundjaves: Ku e shikoni...

               Punët më të reja të ditës tek du...

Ekonomiste/Financiere/Kontabiliste       https://duapune.com/jobs/financier/bozgo-shpk/tirane/menaxh...Universitetet me te mira ne bote...

Me poshte paraqiten shtetet qe kane me shume universitete ne 100 vendet e para ne bote. Ne krahun e...Punët më të reja të ditës tek du...

Marketing Brand Manager       https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/duapune/tirane/hr-manager-16...Thënie nga Ralph Waldo Emerson

Personi i vetëm që ju jeni i destinuar të bëheni është personi që ju vendosni të jeni. –Ralph Waldo...Vende të lira pune nga kompania...

Quantity Surveyor       https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/gener-2-shpk/korce/quantity-surv...Punët më të reja të ditës tek du...

Sales Manager     https://duapune.com/jobs/shitje/infosoft-group/tirane/sales-manager-16271 Business...Pjesa I: 10 nga 31 pyetjet me te...

Shume nga keto pyetje jane standarde, dhe e kane burimin nga CV-ja. Mund te lexoni per me shume http...Punët më të reja të ditës tek du...

Sales Account Manager         https://duapune.com/jobs/shitje/printec-albania-ltd/tirane/sales-accou...Punët më të reja të ditës tek du...

Koordinator Projekti me Djemtë e Rinj       https://duapune.com/jobs/koordinim-projektesh/linja-e-ke...Punët më të reja të ditës tek du...

Staf akademik për vitin akademik 2015/2016 https://duapune.com/jobs/ekonomist/kolegji-universitar-un...Arsyet e vërteta përse nuk e fit...

Rreth 44% e aplikantëve nuk marrin asnjë konfirmim apo refuzim nga punëdhënësit ose thjesht marrin n...Letër drejtuar Shefave

               Nëse ju nuk e drejtoni ditën, at...

Nëse ju nuk e drejtoni ditën, atëherë dita do tju drejtojë ju. –Jim Rohn        ...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Ndertimi ne Zabtim     https://duapune.com/jobs/inxhinier/lim-em/tirane/inxhinier-ndertimi...Punët më të reja të ditës tek du...

Elektricist / Inxhinier ne laborator Fier     https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektrik/htt-high-t...Panairi i Punës në UNYT 2015

Në mjediset e Universitetit të New York-ut në Tiranë më 4 qershor 2015 u zhvillua për të disatën her...Si te behesh student sipermarres...

                            &n...Ja çfarë ndodh me rrogën para dh...

                         Punët më të reja të ditës tek du...

Copywriters Web/Social    https://duapune.com/jobs/marredhenie-me-publikun-dhe-komunikim/netrecruita...Panairi i parë i Punës në Univer...

Në mjediset e Universitetit Metropolitan në Tiranë më 3 qershor 2015 u zhvillua për herë të parë Pan...Thënie nga Johann Wolfgang von G...

Çfarëdo të ëndërroni, mund ta realizoni, prandaj fillojeni atë, sepse guximi do tju sjellë gjenialit...Punët më të reja të ditës tek du...

Project Officer     https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/risialbania/tirane/project-office...Punët më të reja të ditës tek du...

Front End - Wordpress Developers     https://duapune.com/jobs/programues/manoolia-digital-agency/tir...Risitë e duapune.com në Panairin...

Duapune.com morri pjesë në panirin “Go Pro” që u zhvillua në datat 28, 29, 30 dhe 31 maj 2015 në mje...Punët më të reja të ditës tek du...

HR Manager    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/professional-marketing-albania/tirane/hr-man...Punët më të reja të ditës tek du...

Media Planner   https://duapune.com/jobs/marketing/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/media-planner...Punët më të reja të ditës tek du...

VAS Support Specialist   https://duapune.com/jobs/tik-teknologjia-e-informacionit-dhe-komunikacionit...Thënie nga Steve Jobs

Koha juaj është e kufizuar, prandaj mos humbisni kohë duke jetuar jetën e dikujt tjetër. Steve Jobs...Punët më të reja të ditës tek du...

Technical Marketing Engineer – Campaigns Operator    https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/a...Këshillim Karriere në UNYT 2015

Më 25 maj 2015 u zhvilluan seminaret e “Këshillim Karriere” me studentët e viteve të fundit të Unive...Punët më të reja të ditës tek du...

HR Manager    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/duapune/tirane/hr-manager-16023 Business Ana...Panairi i Punës UET 2015

Duapune.com morri pjesë me stendën e saj në Panairin e Punës pranë Universitetit Europian të Tiranës...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Akademik/ KryeTrajner   https://duapune.com/jobs/aktor/helen-ogrady-drama-academy/prishtine...Punët më të reja të ditës tek du...

Trajner Aktrimi dhe Franshizues për të gjitha qytetet/fshatrat e Kosovës   https://duapune.com/jobs/...Si të aplikoni dhe të fitoni një...

Për shumë arsye, në një moment të jetës, mund të jeni duke kërkuar një punë ku jeni i mbikualifikuar...Punët më të reja të ditës tek du...

Drejtor Dege ne Tirane    https://duapune.com/jobs/ekonomist/banka-kombetare-tregtare-bkt/tirane/dre...Shprehje nga Vince Lombardi

Të fituarit nuk është çdo gjë, por të duash të fitosh është gjithçka. – Vince Lombardi    Punët më të reja të ditës tek du...

Drejtor Finance    https://duapune.com/jobs/financier/elite-jobs/tirane/drejtor-finance-15949 Financ...Punët më të reja të ditës tek du...

Koordinator Projekti me Djemtë e Rinj  https://duapune.com/jobs/koordinim-projektesh/linja-e-keshill...Cila eshte shkolla me e mire e b...

Gjithcka ne boten e biznesit varet nga njohjet dhe lidhjet. Si rrjedhoje te marresh diplome nga nje...Punët më të reja të ditës tek du...

Programues / Informaticien    https://duapune.com/jobs/informaticien/qpbe-qendra-e-promovimit-te-biz...Biseda telefonike Punonjës ̵...

                       Dëshironi karrierë si software d...

Bota e zhvillimit të software-ve është shumë e shpejtë. Me një shumëllojshmëri gjuhësh programimi pë...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier    https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/pirraci-u6/tirane/inxhinier-ndertimi-strukt...Punët më të reja të ditës tek du...

Lawyer in Loan’s Recovering Sector, Legal Affairs Department    https://duapune.com/jobs/jurist/bank...Përgjigjia më e sinqertë në inte...

Pashë pak CV tënde dhe vura re se nuk ke shans të fitosh këtë vend pune.        ...Panairi “High Tech Show” 2015

Tirana Expo Center në bashkëpunim me Qendrën Kombëtare të Panaireve, Ministri për Inovacionin dhe Ad...Punët më të reja të ditës tek du...

Senior Lawyer in Loan’s recovering Sector, Legal Affairs Departement https://duapune.com/jobs/jurist...Shprehje nga Alice Walker

Arsyeja pse njerëzit heqin dorë duke mos besuar te fuqitë e tyre është se mendojnë se nuk kanë asgjë...Punët më të reja të ditës tek du...

Media Analysts with English and Greek/Danish/Italian/Norwegian/Swedish  https://duapune.com/jobs/gaz...Trendet e punësimit në botë: 10...

Sipas disa statistikave të nxjerra nga studime, mendohet një mesatare prej 3.7 % rritje për pagat në...Punët më të reja të ditës tek du...

Shef Kuzhine    https://duapune.com/jobs/15775 Inxhinier Topograf     https://duapune.com/jobs/15792...Panairi i Punës AUK 2015

Zyra për Shërbimet e Karrierës dhe Qeveria e Studentëve të Universitetit Amerikan në Kosovë, organiz...Punët më të reja të ditës tek du...

Perfaqesues Mjekesor    https://duapune.com/jobs/15762 Inxhinier Projektues    https://duapune.com/j...Punët më të reja të ditës tek du...

Specialist i Marrjes ne Sigurim, Dega Fier   https://duapune.com/jobs/15751 Avokate    https://duapu...Punët më të reja të ditës tek du...

Anti-Bribery & Compliance Assistant   https://duapune.com/jobs/15723 Assistant Permitting Manage...Punët më të reja të ditës tek du...

Account Manager  https://duapune.com/jobs/15706 HR Manager  https://duapune.com/jobs/15705 Menaxher...Aplikoni per programet Fulbright...

Vetëm katër javë kanë mbetur për të aplikuar për programet J. William Fulbright dhe Hubert H. Humphr...Punët më të reja të ditës tek du...

Arkitekt/e   https://duapune.com/jobs/15693 Menaxher Shitjesh  https://duapune.com/jobs/15686 Gazeta...Panairi i Karrierës në UBT 2015

Zyra e Karrierës së Universitetit Buqësor të Tiranës organizoi në 6 maj 2015 në mjediset e tij Panai...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher klientesh/Kredi te vogla   https://duapune.com/jobs/15680 Menaxher Klientesh/Kredi SME   ht...CALL FOR APPLICATIONS: EXPERT RO...

Location : Tirana, ALBANIA Application Deadline : 11-May-15 Type of Contract : Individual Contract P...Inovacion ne Ekoturizem!

UNDP Albania Inovacioni ne ekoturizem – Mundesi trajnimi A je 20-30 vjec? A ke mbaruar studime...Punët më të reja të ditës tek du...

Accounting Executive    https://duapune.com/jobs/15613 Business Sales Advisor Shkoder   https://duap...