Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKëshilla për punëkërkues

  • TË GJITHA
  • KUICE
  • FAKTE INTERESANTE
  • HUMOR
  • INOVACION (KRIJIMTARI)
  • KURIOZITETE

Punët më të reja të ditës tek du...

Marketing Brand Manager https://duapune.com/jobs/marketing/duapune/tirane/marketing-brand-manager-17...Punët më të reja të ditës tek du...

Specialist Blerjesh https://duapune.com/jobs/specialist-prokurimi/te-stela-resort/tirane/specialist-...Punët më të reja të ditës tek du...

Jurist/e       https://duapune.com/jobs/jurist/agikons/tirane/juriste-16971 Arkitekt/e         https...Pse njerëzit jo të zgjuar por ka...

Nëse ju ka ndodhur të shikoni se si një kolegu juaj karizmatik, por aspak i zgjuar të ngrihet në det...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Rajonal i Retail-it       https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/plus-communication/tir...4 arsye të forta pse nuk duhet t...

Temperaturat janë të larta, ditët janë të gjata, njerzit janë ende me pushime. Ndryshimi është i pas...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Hidraulik     https://duapune.com/jobs/inxhinier-hidro/novamat-shpk/tirane/inxhinier-hidra...Punët më të reja të ditës tek du...

Recruiter         https://duapune.com/jobs/specialist/spot-mt/tirane/recruiter-16936 Kontabiliste   ...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Dege, Dega Vlore          https://duapune.com/jobs/menaxhim/noa/vlore/menaxher-dege-dega-vl...Sa duhet te jete ora qe mungon n...

Sa i veshtire eshte ky ushtirm per ju? E gjeni dot?              ...Punët më të reja të ditës tek du...

Koordinator Shitjesh         https://duapune.com/jobs/shitje/fm-reklama/tirane/koordinatore-shitjesh...Punët më të reja të ditës tek du...

IT Specialist         https://duapune.com/jobs/tik-teknologjia-e-informacionit-dhe-komunikacionit/b3...Punët më të reja të ditës tek du...

Finance Division Manager          https://duapune.com/jobs/ekonomist/banka-nbg-albania/tirane/financ...Si të shfaqni pikat tuaja të for...

Sfida për një pozicion në tregun e punës është bërë shumë e vështirë, kështu që ju duhet të keni një...Punët më të reja të ditës tek du...

Business Development Companion         https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/anastasiadate-l...Thenie nga Bill Cosby

E shkuara është një fantazmë, e ardhmja një ëndërr. Ajo çfarë zotërojmë është vetëm e tashmja. –Bill...Punët më të reja të ditës tek du...

Export Manager      https://duapune.com/jobs/menaxhim/dast-sha/tirane/export-manager-16873 Area Mana...Punët më të reja të ditës tek du...

Finance Directror      https://duapune.com/jobs/administrim-biznesi/medusa-caffe/tirane/finance-dire...Punët më të reja të ditës tek du...

Koordinator/e Shitjesh         https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/hari-lena-group/tirane/koo...Përdorimi i Facebook në punë

Nëse kompania ku ju punoni nuk jua ka ndaluar aksesin në Facebook, ndoshta ju mund të shfrytëzoni nj...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Shitjesh         https://duapune.com/jobs/shitje/olitec/tirane/agjent-shitje-ne-terren-1683...Testues i faqes se internetit (C...

Mundësi e mirë punësimi Jeni të interesuar të punoni nga shtëpia apo nga çdo vend tjetër vetëm duke...Punët më të reja të ditës tek du...

Head of Division         https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/carrefour/tirane/head-of-divisio...Thënie nga Anais Nin

Jeta zvogëlohet ose rritet në përpjestim me kurajon e dikujt.–Anais NinPunët më të reja të ditës tek du...

Specialiste e Burimeve Njerezore         https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/duapune/tirane/sp...Si mund të regjistroj një kartë...

Çfarë është paypal, si mund të regjistroj një kartë të një banke Shqiptare në PayPal? Nëse ju dëshir...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Elektrik        https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektrik/ite-grup-shpk/tirane/inxhinier...Punët më të reja të ditës tek du...

Manovrator          https://duapune.com/jobs/sherbim-transporti-dhe-shperndarje/eurondertim-2000/tir...Punët më të reja të ditës tek du...

Financier  Kontabilist        https://duapune.com/jobs/financier/albakontroll-shpk/tirane/financier-...Punët më të reja të ditës tek du...

Sales Marketing Coordinator          https://duapune.com/jobs/shitje/the-plaza-tirana/tirane/sales-m...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxhues Portofoli Korce        https://duapune.com/jobs/menaxhim/noa/korce/menaxhues-portofoli-kor...Punët më të reja të ditës tek du...

Manaxher   Shitje           https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/elektromagjia-shpk/tirane/man...Thenie nga Pablo Picasso

Çdo fëmijë është artist. Problemi është se si të mbetesh artist ndërkohë që rritesh. –Pablo Picasso...Punët më të reja të ditës tek du...

Store Second Manager        https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/itx-albania-zara-massimo-dutt...7 Gabimet që bëjnë punëkërkuesit...

Me kalimin e viteve shohim gjithmonë e më shumë se mungesa e një pune dhe dëshpërimi nga mosgjetja e...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Elektronik         https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/linear-shpk/tirane/inxhin...Si të përfundoni suksesshëm një...

Kur ju jeni në fund të një interviste, mund të ndjeheni të kënaqur sepse jeni pergjigjur shumë mirë...Punët më të reja të ditës tek du...

Health & Safety Engineer         https://duapune.com/jobs/inxhinier/antea-cement-sha/kruje/healt...Thenje nga Einstein

Një person që nuk ka gabuar asnjëherë nuk ka provuar kurrë diçka të re.Thënje me vlerë

Kurrë mos harroni 3 tipe njerëzish në jetën tuaj: 1. Ata që ju ndihmojnë në çaste të vështira. 2. At...Si dukeni në sytë e menaxherëve...

Mund t’ju interesojë të dini se si dukeni ju gjatë një interviste pune, në sytë e një menaxheri të b...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Mekanik per Sistemet HVAC         https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/gener-2-shpk/...Çfarë janë “të dhënat masive” dh...

Fjala më e përhapur në botën e biznesit këto kohë është “të dhëna masive”. Edhe pse ky koncept nuk ë...Punët më të reja të ditës tek du...

Area Manager Tirane       https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/deutschcolor-sha/tirane/area-ma...Cili numer mungon?

E gjeni dot?            Punët më të reja të ditës tek du...

Pergjergjes per Zhvillimin dhe Trajnimin       https://duapune.com/jobs/trajnim-dhe-zhvillim/neptun-...Thenie nga Maya Angelou

Kam mësuar se njerëzit do të harrojnë çfarë ju i keni thënë, çfarë ju i keni bërë, por kurrë nuk do...Punët më të reja të ditës tek du...

Junior Legal Associate - (MSc in Law in UK or USA) https://duapune.com/jobs/jurist/duapune/tirane/ju...Disa këshilla kur kërkoni ngritj...

Ndoshta në një periudhë të vitit shefi juaj kërkon që të bëjë ndryshime në paga. Pasi mund të ketë p...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher i Produkteve        https://duapune.com/jobs/menaxhim/mia-shpk/tirane/manaxher-i-produkteve...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Drejtues        https://duapune.com/jobs/menaxhim/unipress-shpk/tirane/kompania-unipress-of...Intervistues gjermanisht! Sondaz...

Kerkojme Intervistues gjermanisht! Sondazhe, Market Research Mitarbeiter für die Durchführung von te...16 pamje magjepese te Europes te...

Shikojini me vemendje. Ka surpriza te kendshme, ku 2 ne 16 vende i perkasin Shqiperise.    ...Punët më të reja të ditës tek du...

Sviluppatore Java Senior       https://duapune.com/jobs/informaticien/ice-shpk/tirane/sviluppatore-j...Punësim të Infermierve në Gjerma...

Interpersonnel member of Dekra Group organizon në datë 16 korrik 2015 në orën 11:00 në Hotel Tirana...Punët më të reja të ditës tek du...

Intervistues me gjermanishte        https://duapune.com/jobs/operator/acc-shpk/tirane/intervistues-m...Aplikoni per Konkursi Triple Hel...

Konkursi  Triple Helix  Bëhu një sipërmarrës- bëhu një inovator! Keni një ide inovative dhe dini si...Punët më të reja të ditës tek du...

Financier/e -Kontabilist/e me Shtetin        https://duapune.com/jobs/financier/brunes-shpk/tirane/f...A ju ndodh edhe ju keshtu.

                   Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Elektrik Vlore        https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektrik/teknoplastik-shpk/vlore/...Punët më të reja të ditës tek du...

Ingegnere progettista         https://www.duapune.com/jobs/inxhinier/zhender-ballkan-shpk/tirane/ing...Tre pyetjet që nuk duhet të bëni...

Ju duhet të dini tashmë që edhe ju duhet të bëni pyetje gjatë intervistës së punës. Nëse intervistue...Koha më e mirë për t’u lar...

Ndonjëherë mund t’ju ndodhi që puna t’ju duket shumë e lodhshme, nuk fitoni para mjaftueshëm apo dës...Punët më të reja të ditës tek du...

Small Business Relationship Manager Shkoder       https://duapune.com/jobs/financier/banka-nbg-alban...Thënie nga Beverly Sills

Mund të zhgënjeheni nëse dështoni, por do të jeni të humbur nëse nuk e provoni. –Beverly Sills  ...Punët më të reja të ditës tek du...

Senior Developer         https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/consulcesi-service-shpk/tirane/s...Gjeni numrin qe mungon…

               Punët më të reja të ditës tek du...

Customer Support Engineer        https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/infigo-is-shpk/tirane...Informacion: 43 vendet në botë k...

A e dinit se në Makao, Korenë e Jugut, Brazil, Senegal e shumë vende të tjera që thjesht u kemi dëgj...European Youth Award #EYA2015 &#...

European Youth Award Newsletter 5/2015Digital Creativity for Social Good #EYA2015 – Apply now!...Punët më të reja të ditës tek du...

Middle/Senior PHP/Javascript Developer       https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/scopic-softw...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Ndertimi ne Zbatim     https://duapune.com/jobs/inxhinier/lim-em/tirane/inxhinier-ndertimi...Thënie nga Theodore Roosevelt

Besoni që mundeni dhe do të jeni në gjysmë të suksesit. –Theodore Roosevelt       &nb...Intervistë pune

Në një intervistë pune Menaxheri: Cilat janë pikat e tua më të forta? Kandidati: Jam njeri optimist...Punët më të mira, me kohë të pje...

Punët me kohë të pjesëshme konsiderohen ato punë për të cilat duhet të punosh më pak se 35 orë në ja...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher i Pergjithshem per Karten Extra     https://duapune.com/jobs/menaxhim/profesionisti-recruit...Vende të lira pune nga TRT World...

Output Producer           http://posaoba.catsone.com/careers/index.php?m=portal&a=details&jo...Punët më të reja të ditës tek du...

Albanian Geography and History Teacher     https://duapune.com/jobs/mesues/albanian-college/tirane/a...Network at Your New Job

After you’ve successfully completed a job search, shouldn’t professional networking be the last thin...How to talk yourself into a job

An impressive resume is important, but it’s your voice that may land you the perfect job. Speak up a...Vende të lira pune nga Europe Ag...

Mjek Kardiolog     https://duapune.com/jobs/mjek-i-specializuar/europe-agency/abu-dhabi/mjek-kardiol...Punët më të reja të ditës tek du...

Procurement Specialist     https://duapune.com/jobs/specialist-prokurimi/amc/tirane/procurement-spec...