Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKëshilla për punëkërkues

  • TË GJITHA
  • KUICE
  • FAKTE INTERESANTE
  • HUMOR
  • INOVACION (KRIJIMTARI)
  • KURIOZITETE

E premte…

E premte ….              Punët më të reja të ditës tek du...

Koordinator Blerjesh       https://duapune.com/jobs/specialist-prokurimi/vibtis-trade-investments-se...Punët më të reja të ditës tek du...

Software Project Manager       https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/scopic-software/tirana...Si të formulojmë postimet për pu...

Marrëdhënia mes punëdhënësit dhe punëkërkuesit mund të shihet në dy këndvështrime. Nga njëra anë, ka...Punët më të reja të ditës tek du...

Environmental and Social Manager         https://duapune.com/jobs/menaxhim/gener-2-shpk/tirane/envir...Kush e gjen është gjeni!

Kush e gjen është gjeni!          Punët më të reja të ditës tek du...

English Translator         https://duapune.com/jobs/perkthyes/gener-2-shpk/tirane/english-translator...Pacianti tek psikologu

Pacianti tek psikologu.                      ...Punët më të reja të ditës tek du...

Drejtor i Aseteve ne Qendren Tregtare Toptani         https://duapune.com/jobs/menaxhim/gener-2-shpk...Thënie me vlerë…

Lumturia nuk është diçka e bërë gati. Ajo vjen nga veprimet tuaja. –Dalai LamaPunët më të reja të ditës tek du...

Perfaqesues shitjesh https://duapune.com/jobs/shitje/grupi-kadiu/lushnje/perfaqesues-shitjesh-17745...Punët më të reja të ditës tek du...

HR Manager         https://duapune.com/jobs/menaxhim/professional-marketing-albania/tirane/hr-manage...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Marketingu         https://duapune.com/jobs/marketing/dl-administrim/tirane/menaxher-market...Si të demonstroni në CV cilësinë...

Sipas një studimi të kryer për të gjetur cilat janë aftësitë që përmenden më shpesh dhe sa shpesh nd...Punët më të reja të ditës tek du...

Ekonomist          https://duapune.com/jobs/ekonomist/afep-industry-shpk/durres/ekonomist-17700 Info...Punët më të reja të ditës tek du...

Sales Manager         https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/gener-2-shpk/tirane/sales-manager-1...Ndjesia jone per çdo dite te jav...

Ndjesia jone per çdo dite te javesKodimi ne shkolle

                            &n...Punët më të reja të ditës tek du...

Brand Manager         https://duapune.com/jobs/marketing/agna-group/tirana/brand-manager-17624 Retai...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Mjedisi / Hidro/ Mekanik        https://duapune.com/jobs/inxhinier-mjedisi/x-plan-studio/t...Thenie nga Sheryl Sandberg

Nëse ju ofrohet një vend në një rakete, mos pyesni çfarë vendi. Thjesht vazhdoni. –Sheryl Sandberg &...SCRUM fundamentals training, 22...

AITA and Protik are organizing a 2 day, SCRUM fundamentals training, on 22 – 23.10.2015, at the prem...ITIL Awareness Day, 21.10.2015,...

AITA and Protik are organizing ITIL Awareness Day, on 21.10.2015, at the premises of Protik. Objecti...Punët më të reja të ditës tek du...

Sales Manager           https://duapune.com/jobs/ekonomist/trim-tirana/tirana/sales-manager-17609 Ag...Youth Exchange and Study (Progra...

Vleresoni kete mundesi te vecante per vellezerit, motrat, apo miqte tuaj te grupmoshes 14-16 vjec (d...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Logjistike       https://duapune.com/jobs/logjistike/dast-sha/durres/menaxher-logjistike-17...Koha më e mirë për të aplikuar p...

Sipas një studimi të kryer, rezulton se mesdita e ditës së martë është koha më e mirë për të postuar...Punët më të reja të ditës tek du...

Keshilltar Financiar Lezhe       https://duapune.com/jobs/analist-kredie/noa/lezhe/keshilltar-financ...Punët më të reja të ditës tek du...

Operatore Back Office        https://duapune.com/jobs/operator/profesionisti-recruitment-agency/tira...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Logjistrike       https://duapune.com/jobs/logjistike/vibtis-trade-investments-service/tira...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Ndertimi      https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/valona-konstruksion-shpk/vlore/i...Për të mbrojtur shëndetin tuaj b...

Sëmundjet kronike shkaktojnë çdo vit, 36 milionë vdekje rreth e rrotull botës. Ka shumë faktorë që n...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher/e Shitjesh për Revistë Online      https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/profesionisti...Gjeni fjalët sipas figurave̷...

Gjeni fjalët sipas figurave…                Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher     https://duapune.com/jobs/menaxhim/era-2000-shpk/tirane/menaxher-17481 Account Manager  ...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier per Sherbimet ne Terren       https://duapune.com/jobs/inxhinier/s2-albania/durres-qafe-th...UDHËZIME RRETH PROGRAMIT TË VIZA...

UDHËZIME RRETH PROGRAMIT TË VIZAVE EMIGRUESE TË SHUMËLLOJSHMËRISË (LOTARISË AMERIKANE) (DV-2017) Reg...Punët më të reja të ditës tek du...

Marketing Manager     https://duapune.com/jobs/marketing/carrefour/tirane/marketing-manager-17468 In...Thenie e vlefshme nga – Maimonid...

Mëso gjuhën tënde të thotë “nuk di” dhe kështu do fillosh të mësosh për dije. –Maimonides   &nb...Punët më të reja të ditës tek du...

Finance Manager         https://duapune.com/jobs/financier/duapune/tirane/marketing-brand-manager-17...Çfarë duhet të studioni në unive...

Çfarë duhet të studioni në universitet, në qoftë se doni të renditeni ndër më të pasurit në botë? Nj...Punët më të reja të ditës tek du...

Ekonomist/e         https://duapune.com/jobs/ekonomist/royal-shpk/tirane/ekonomiste-17436 Agjent /Ko...Punët më të reja të ditës tek du...

C++/Qt Developer         https://duapune.com/jobs/programues/scopic-software/tirana/cqt-developer-17...5 sekretet e punëdhënësve në int...

Kur një punëdhënës ju fton për një intervistë pune, ata mendojnë se tashmë jeni të kualifikuar. CV j...Punët më të reja të ditës tek du...

Marketing Manager/Coordinator           https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-ho...Lista e kandidatëve për të ndjek...

Klikoni Lista e aplikantëve të përzgjedhur. Përshëndetje, Urime për kalimin me sukses të fazës së in...Pse është e hënë!

                 Thënie nga Helen Keller

Kur ju mbyllet një derë e lumturisë, një tjetër derë hapet, por shpesh ne shikojmë për një kohë të g...Punët më të reja të ditës tek du...

Business Development Companion           https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/anastasiadate...5 gabime që mund të beni gjatë p...

Ju keni të gjithë eksperiencën dhe aftësitë e nevojshme profesionale dhe rekrutuesi juaj kërkon të c...Punët më të reja të ditës tek du...

Human Resources Manager/Kosove         https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/duapune/prishtine/h...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Elektrik         https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektrik/flytech/tirane/inxhinier-elek...Cilat numra zvendesojne figurat...

Cilat numra zvendesojne figuart gjeometrike ne foto?              ...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Burimesh Njerezore         https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/unipress-shpk/tirane/m...8 CEO të cilët u bënë milionera...

Jeni mbi 30 vjeç dhe nuk keni akoma një pasuri miliona dollarëshe? Cfarë nuk shkon me ju? Merrni për...Punët më të reja të ditës tek du...

Manaxher Projekti në fushën e turizmit (M)           https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/...Punët më të reja të ditës tek du...

Keshilltar Financiar Vlore         https://duapune.com/jobs/shitje/noa/vlore/keshilltar-financiar-vl...Thenie nga Booker T. Washington

Për të ndihmuar dikë të ngrihet nuk duhet që ta vendosni para përgjegjësive, por t’i lini të kuptojë...Mbahuni fort, fundjava erdhiR...

                     Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher shitjesh       https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/fybek-shpk/tirane/menaxher-shitje...Cili është taleni juaj, ky udhëz...

Cili është talenti juaj? Mund të duket si pyetje e lehtë, por përgjigja e saj është vertetë e vështi...Punët më të reja të ditës tek du...

IT        https://duapune.com/jobs/informaticien/electronic-line-apple-authorised-reseller/tirane/it...200 Universitetet ne bote

  Per me shume dhe per listen e plote te 200 universiteteve te botes klikoni linkun e meposhtem...Punët më të reja të ditës tek du...

Pedagoge per gjuhen gjermane       https://duapune.com/jobs/pedagog/interpersonnel-albania/tirane/pe...Ja se çfarë nuk duhet të merrni...

Ka disa sende që ju mund t’i merrni me vete në intervistën e punës, për shembull: një kopje të print...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Shitje       https://duapune.com/jobs/shitje/regina-caffe/tirane/menaxher-shitje-17241 Mena...Punët më të reja të ditës tek du...

Account Manager       https://duapune.com/jobs/arkitekt/duapune/tirane/arkitekt-17217 Executive Dire...Punët më të reja të ditës tek du...

Arkitekt       https://duapune.com/jobs/arkitekt/duapune/tirane/arkitekt-17217 Web Developer Back En...Një paraqitje e botës së punës n...

Për 6 vitet e fundit, studentët e universiteteve nga e gjithë Kanadaja kanë marrë rregullisht një ft...Punët më të reja të ditës tek du...

Koordinator/e me Pushtetin Vendor       https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/house-of-huma...Punët më të reja të ditës tek du...

Associate Experienced         https://duapune.com/jobs/financier/pricewaterhousecoopers-audit-shpk/t...Këshilla se si të negociojmë për...

Keni kaluar të gjitha fazat: CV-ja juaj është pranuar, keni takuar punëdhënësin dhe keni kaluar edhe...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier MEKANIK          https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/fm-reklama/tirane/inxhinier-me...Humor: Eshte e Hene, te gjithe n...

                 Punët më të reja të ditës tek du...

Human Resource       https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/find-shpk/tirane/human-resource-17143...Punët më të reja të ditës tek du...

Art Director       https://duapune.com/jobs/dizajn-dhe-pikture/find-shpk/tirane/art-director-17138 S...5 mënyra se si të bëheni një pun...

A është vërtetë e rëndësishme të jesh një punëdhënës i niveleve të larta? Kompani të mëdha si Google...Punët më të reja të ditës tek du...

SENIOR LAWER         https://duapune.com/jobs/jurist/banka-kombetare-tregtare-bkt/tirane/senior-lawe...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Restoranti   ABA21         https://duapune.com/jobs/administrim-biznesi/gener-2-shpk/tirane...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher/e Dyqani       https://duapune.com/jobs/menaxhim/carrefour/tirane/menaxhere-dyqani-17097 Ko...Pritshmëritë tuaja për pagën në...

Kur aplikoni për punë, disa punëdhënës mund t’ju kërkojnë të tregoni edhe pritshmëritë tuaja për pag...Punët më të reja të ditës tek du...

Telco & VAS Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/neptun-shpk/tirane/telco-vas-mana...Punët më të reja të ditës tek du...

Contabile https://duapune.com/jobs/ekonomist/consulcesi-service-shpk/tirane/contabile-17060 Speciali...Punët më të reja të ditës tek du...

Keshilltar Financiar, Dega Elbasan https://duapune.com/jobs/analist-kredie/noa/elbasan/keshilltar-fi...Punët më të reja të ditës tek du...

Specialist / Departamenti i Ceshtjeve Administrative https://duapune.com/jobs/administrim-biznesi/ba...