Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKëshilla për punëkërkues

  • TË GJITHA
  • KUICE
  • FAKTE INTERESANTE
  • HUMOR
  • INOVACION (KRIJIMTARI)
  • KURIOZITETE

Humor: Shefi me uroi dite te mba...

Humor: Shefi me uroi dite te mbare… prandaj une ika ne shtepi…       &nbs...Punët më të reja të ditës tek du...

Drejtor Komercial         https://duapune.com/jobs/management/grupi-kadiu/durres/drejtor-komercial-1...Thenie nga Jamie Paolinetti

Kufinjtë jetojnë vetëm në mendjen tonë, por nëse përdorim imagjinatën, mundësitë tona bëhen të pafun...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher i Shitjeve Biznes           https://duapune.com/jobs/shitje/abissnet-sha/tirane/menaxher-i-...Punët më të reja të ditës tek du...

Managerial & Operational Director (Rent a Car)            https://duapune.com/jobs/menaxhim/prot...Humori

             Punët më të reja të ditës tek du...

Account Manager          https://duapune.com/jobs/operator/next-group/tirane/account-manager-18646 F...Ushtrim shkathtësie për trurin&#...

Cili numër mungon…            Punët më të reja të ditës tek du...

Customer Support Engineer           https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/infigo-is-shpk/tir...Si të jemi më të qetë në mjedisi...

Kur ndodheni në vendin e punës është veçanërisht e rëndësishme të dini të ruani qetësinë në raste kr...Punët më të reja të ditës tek du...

Product Manager       https://duapune.com/jobs/menaxhim/infosoft-office/tirane/product-manager-18618...Thënie nga Jesse Owens

Betejat e vërteta nuk janë ato për të fituar medalje ari, por lufta brenda vetes dhe të gjitha betej...Punët më të reja të ditës tek du...

Junior Campaign Specialist      https://duapune.com/jobs/specialist/netrecruit/tirane/junior-campaig...Punët më të reja të ditës tek du...

Experienced Auditor       https://duapune.com/jobs/financier/procredit/tirane/experienced-auditor-18...Punët më të reja të ditës tek du...

IT System Enginner          https://duapune.com/jobs/administrator-rrjeti/tcn-shpk/tirane/it-system-...Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Elektrik           https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektrik/euroelektra-shpk/tirane/inx...Trendet e startup per 2016

The Hottest Startup Sectors In 2016 Which of the 16 major start of categories in information technol...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher i Departamentit te Shitjeve dhe Marketingut           https://duapune.com/jobs/menaxhim/gec...Punët më të reja të ditës tek du...

Key Account Manager         https://duapune.com/jobs/menaxhim/deltagroup/tirane/key-account-manager-...Gëzuar Vitin e Ri 2016

DM Consulting Services (www.dm-consulting.biz) dhe duapune.com ju urojnë Gëzuar Vitin e Ri 2016. &nb...Thenie nga Anne Frank

                   Nëse dëshironi të bëheni një shk...

Tingëllon si titull i çuditshëm, por e vërteta është krejt ndryshe. Të qënit shkrimtar është një for...Kaloni në nivelin tjetër të karr...

Të pasurit e një zakoni që është shumë i përsëritur sa kthehet në një fiksim, tingëllon si diçka e k...Gjeni numrin qe mungon???

             Punët më të reja të ditës tek du...

Drejtues Kantieri          https://duapune.com/jobs/projekt/manetci/tirane/drejtor-kantieri-18457 Te...Kur lejova të shkonte ajo çfarë...

Kur lejova të shkonte ajo çfarë unë jam, u bëra ai që duhej të bëhesha. Lao TzuGezuart Vitin e Ri…dhe qof...

Gezuart Vitin e Ri…              Sa shume perkushtohemi ne pune&#...

Sa shume perkushtohemi ne pune…          Punët më të reja të ditës tek du...

Organizator Aktivitetesh          https://duapune.com/jobs/marketing/abcci/tirane/organizator-aktivi...Të merresh me aktivitete kur jen...

Kur jeni të papunë, keni mundësinë ta shpenzoni kohën tuaj sipas dëshirës, por mund të ndodhë që të...Punët më të reja të ditës tek du...

Specialist Jnr i Call Center         https://duapune.com/jobs/operator/plus-communication/tirane/spe...Punët më të reja të ditës tek du...

Account Manager         https://duapune.com/jobs/crm-menaxhimi-i-marredhenieve-me-klientin/netrecrui...Punët më të reja të ditës tek du...

Senior Systems Engineer Albania         https://duapune.com/jobs/inxhinier/cri-albania-shpk/tirane/s...Punët më të reja të ditës tek du...

Auditor Senior         https://duapune.com/jobs/financier/banka-societe-generale-albania/tirane/audi...Humor: Sa me qejf shkojme ne pun...

Sa me qejf shkojme ne pune cdo dite te javes…          E keni të vështirë të shkoni çdo...

Ditët e javës mund të jenë shumë monotone. Çdo ditë e njëjta rutinë: zgjohesh, bën dushin e mëngjesi...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher/e Shitjesh për Rajonet : Shkodër, Durrës, Vlorë         https://duapune.com/jobs/menaxhim-s...Filloni aty ku jeni. Përdorni at...

Filloni aty ku jeni. Përdorni atë që keni. Bëni çfarë të mundeni. –Arthur AshePunët më të reja të ditës tek du...

Programi Bankierët e Rinj 05 Janar 2016     https://duapune.com/jobs/financier/procredit/tirane/prog...6 programe për menaxhimin e proj...

Drejtimi i një projekti përfshin pjesën e planifikimit, alokimin e personelit, parave, rezervave dhe...Punët më të reja të ditës tek du...

Programme Officer on Child Protection (Albania)         https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekte...Cili numer mungon?

Cili numer mungon?              Punët më të reja të ditës tek du...

Inxhinier Ndërtimi/ Arkitekt/ Prishtine            https://duapune.com/jobs/arkitekt/bp-home-llc/pri...Konferenca “Zhvillimi i Se...

                 Punët më të reja të ditës tek du...

Senior Systems Engineer / Albania       https://duapune.com/jobs/inxhiner-sistemesh/cri-albania-shpk...Gati per fundjave…

             Punët më të reja të ditës tek du...

Grafic designer           https://duapune.com/jobs/dizajner/afep-industry-shpk/durres/grafic-designe...Ja si të kemi një “Memorie” sa m...

Pasja e një memorie të fortë është shumë e rëndësishme në punë. Prandaj, po ju tregojmë disa mënyra...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Shitjesh/ Gjirokaster           https://duapune.com/jobs/shitje/grupi-kadiu/gjirokaster-tep...Punët më të reja të ditës tek du...

Area Manager/ për zonën e Jugut         https://duapune.com/jobs/menaxhim/dast-sha/jug/area-manager-...Proverbë Kineze

Koha më e mirë për të mbjellë një peme ishte 20 vite më parë. Koha tjetër më e mirë për ta bërë këtë...Punët më të reja të ditës tek du...

Communication and Marketing Manager           https://duapune.com/jobs/marketing/tcn-shpk/tirane/com...Procedura e punësimit në Gjerman...

Zëvëndësministrja shqiptare e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Gentjana Mara – Sula shpjegon për DW pr...Ushtria konsiderohet profesioni...

Ushtria është një biznes i cili punëson njerëz me aftësi dhe kualifikime nga më të ndryshmet. Edhe p...Punët më të reja të ditës tek du...

Area Manager/për zonën e Jugëlindjes           https://duapune.com/jobs/menaxhim/dast-sha/jugelindje...Punët më të reja të ditës tek du...

Middle JavaScript Developer        https://duapune.com/jobs/programues/scopic-software/tirana/middle...Punët më të reja të ditës tek du...

Java Developer         https://duapune.com/jobs/informaticien/balkatek/tirane/java-developer-18174 M...Punët më të reja të ditës tek du...

Inspektor i Kontrollit Teknik        https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/sgs-albania/tirane-n...Cili eshte rezultati?

Cili eshte rezultati?              Punët më të reja të ditës tek du...

Senior Oracle Database Administrator       https://duapune.com/jobs/administrator-rrjeti/banka-kombe...Tipet e personave që fitojnë më...

A përcakton tipi i personalitetit tënd sa para do të mund të fitosh? Po, është përgjigja sipas një s...Punët më të reja të ditës tek du...

IT Manager        https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/spot-mt/tirane/it-manager-18122 Area...Asgjë nuk është e pamundur, bota...

Asgjë nuk është e pamundur, fjala vetë thotë, “Unë jam e mundur”.          ...Punët më të reja të ditës tek du...

Finance expert        https://duapune.com/jobs/financier/optima-legal-financial/tirane/finance-exper...Punët më të reja të ditës tek du...

C++ Developer (f/m)         https://posaoba.catsone.com/careers/index.php?m=portal&a=details&...Punët më të reja të ditës tek du...

Brand Manager       https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/eurolab-internacional-grup/tirane/bra...Punët më të reja të ditës tek du...

HR Manager       https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/professional-marketing-albania/tirane/hr-...Kontakte me perfaqesues te Unive...

Vitet e fundit, nje numer gjithmone e me i madh i nxenesve qe mbarojne shkollat e mesme apo ato prof...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher i Përgjithshëm Hoteli           https://duapune.com/jobs/menaxhim/palace-hotel-spa-durres/d...Ftesë pjesëmarrje në trajnimin “...

Duapune, DM-Consulting dhe CBTL në vijim të kryerjes me sukses të trajnimeve mbi Menaxhimin e Burime...Punët më të reja të ditës tek du...

B2B and VAS Product Manage         https://duapune.com/jobs/marketing/plus-communication/tirane/b2b-...“Shpërndani pica” në Gjermani, B...

Burimi: Top Channel, 17-11-2015 “Pizza Delivery”, është ligji i miratuar në Gjermani tre jave më par...Punët më të reja të ditës tek du...

Financial Agent         https://duapune.com/jobs/operator/provertigs-communication/tirane/financial-...Pse shëndeti i mirë është shumë...

Shëndeti i mirë konsiderohet si një ndër gjërat më të rëndësishmë për të gjithë ne. Një lidhje e for...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Shitjesh         https://duapune.com/jobs/shitje/grupi-kadiu/gjirokaster/menaxher-shitjesh-...Punët më të reja të ditës tek du...

Drejtues/e Shitjesh dhe Marketingu       https://duapune.com/jobs/menaxhim/emigres-sh-p-k/tirane/dre...Punët më të reja të ditës tek du...

Regional Finance and Administration Manager (Albania and Kosovo)       https://duapune.com/jobs/admi...Nuk quhesh i rëzuar nëse s’je ng...

Nuk quhesh i rëzuar nëse s’je ngritur më përpara, dhe më mirë kështu sesa të jetosh pa to.   &n...Punët më të reja të ditës tek du...

Drejtor, Departamenti i Marinës dhe Aviacionit       https://duapune.com/jobs/menaxhim/sigal-uniqa-g...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher/e Rrjeti Dyqanesh         https://duapune.com/jobs/menaxhim/profesionisti-recruitment-agenc...Vetëm 1 nga 10 njerëz kanë talen...

Shpesh herë, organizatat dështojnë në përzgjedhjen e talentit të duhur për të bërë punën e menaxheri...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher/e Marketingu BMW dhe MINI         https://duapune.com/jobs/marketing/hari-lena-group/tirane...Punët më të reja të ditës tek du...

Consulenti Telefonici Assicurativi         https://duapune.com/jobs/operator/facileit-broker-di-assi...Punët më të reja të ditës tek du...

Media Analysts with English and Italian – work from home    https://duapune.com/jobs/specialist/a-da...Humor: Si e vlerësojmë punënR...

Humor: Nëse mendoni se jeni shumë të mëdhenj për punë të vogla, ndoshta jeni shumë të vegjël për pun...Punët më të reja të ditës tek du...

Training and Development         https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/carrefour/tirane/training...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher shitjesh         https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/agna-group/tirane/menaxher-shit...10 mundësi karriere që mund tju...

Dëshironi të bëheni milionerë? Plan i mirë. Por, shumë i vështirë. Megjithatë numri i tyre sa vjen e...Punët më të reja të ditës tek du...

Marketing Manager/Coordinator         https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-hote...Thënie me vlerë

Kam mësuar gjatë gjithë viteve dhe mendja ime është kompletuar, në këtë mënyrë unë kam larguar frikë...Punët më të reja të ditës tek du...

Legal Consultant       https://duapune.com/jobs/jurist/pricewaterhousecoopers-audit-shpk/tirane/lega...