Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKëshilla për punëkërkues

  • TË GJITHA
  • KUICE
  • FAKTE INTERESANTE
  • HUMOR
  • INOVACION (KRIJIMTARI)
  • KURIOZITETE

Punët më të reja të ditës tek du...

1 Business Analyst https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/yellow-strategy-consulting-group/t...Cila nga 4 figurat zvendeson kua...

Cila nga 4 figurat zvendëson kuadratet bosh ne radhë?            Shërbimi i shkëlqyer nga duapune...

DM Consulting Services dhe duapune.com në kuadër të shërbimeve në fushën e Trajnimeve, zhvilluan në...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Menaxher Shitje https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/granitis-shpk/elbasan/menaxher-shitje-1...Proverbe Kineze

Personi që thotë se kjo gjë nuk mund të bëhet, nuk mund të ndërpresë personin që është duke e realiz...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Database Engineer https://duapune.com/jobs/administrator-te-dhenash/scopic-software/tirana/databas...9 gjëra rreth vetes që nuk duhet...

Ditët e sotme, përdorimi i rrjeteve sociale ka bërë që të ndajmë së tepërmi me të njohurit tanë. Ky...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Android Developer https://duapune.com/jobs/programues/scopic-software/tirana/android-developer-194...Erdhi fundjava…

Erdhi fundjava…            Punët më të reja të ditës tek du...

1 Analist Kredie - Shkozet https://duapune.com/jobs/financier/banka-kombetare-tregtare-bkt/shkozet/a...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Key Account Manager/Fier https://duapune.com/jobs/shitje/kosmonte-foods-tirana-shpk/fier/agjent-sh...Unë kam një CV – Pse më du...

Ju keni harxhuar kohën dhe keni kaluar të gjitha vështirësitë për të bërë CV-në tuaj dhe ata ju kërk...Rrëzohuni 7 herë dhe ngrihuni 8....

Rrëzohuni 7 herë dhe ngrihuni 8. –Proverbë japoneze          Punët më të reja të ditës tek du...

1 Oficerë Kredie Dega Elbasan https://duapune.com/jobs/financier/noa/elbasan/oficere-kredie-dega-lus...Çfarë shikojnë rekrutuesit te ka...

Sipas disa studimeve të bëra, 93% e rekrutuesve ende bazohen te CV, megjithatë ata kontrollojnë edhe...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Sales Manager https://duapune.com/jobs/shitje/thermo-swiss/tirane/sales-manager-19441 2 Drejtor Sh...Cila nga figurat eshte e ndryshm...

Cila nga figurat eshte e ndryshme?            Punët më të reja të ditës tek du...

1 Area Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim/dast-sha/tirane/area-manager-19414 2 Koordinatore B...Thënie nga Aristoteli

Thënie nga Aristoteli              Punët më të reja të ditës tek du...

1 Drejtor Rajonal Shitjesh per Tiranen dhe Durresin https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/amg-s...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Menaxher https://duapune.com/jobs/menaxhim/agna-group/tirane/menaxher-19357 2 Agenti di Telesellin...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Consultancy Services https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/risialbania/tirane/measuring-t...A ju shkakton stres vendi i punë...

Ju ndoshta as që e merrni me mend, por vendi juaj i punës mund të ndikojë tek ju duke ju bërë të ndi...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Drejtor Logjistike https://duapune.com/jobs/logjistike/duapune/tirane/menaxher-logjistike-19339 2...Arsyet se përse nuk po rriteni n...

A jeni afër një rritjeje në detyrë po akoma nuk e keni arritur? Kjo është një situatë e cila është m...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Takime të Hapura – Programi Bankierët e Rinj, 05 Prill 2016 https://duapune.com/jobs/financier/pro...Thënie me vlerë…

Çdo gjë që ju keni dëshiruar ndodhet në anën tjetër të frikës. –George Addair       &...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Regional Project Coordinator https://duapune.com/jobs/koordinim-projektesh/roma-active-albania/tir...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Administrator i Përgjithshëm (CEO) https://duapune.com/jobs/administrim-biznesi/duapune/tirane/adm...E hene ne pune…

E hene ne pune…              Punët më të reja të ditës tek du...

1 Quality Assessor – Vlerësues Cilësie https://duapune.com/jobs/linguistike/ep-partners-consultancy-...Si ta mbaj CV-në time të përditë...

Sa shpesh jeni munduar të bëni një CV dhe keni patur vështirësi në mbajten mend të detajeve të punës...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Online Marketing Specialist https://duapune.com/jobs/marketing/orion-shpk/tirane/online-marketing-...Sa punonjës shikoni në zyrë?

                  Sa punonjë ka në zyrë, ose persona sh...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Export Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim/dast-sha/tirane/export-manager-19222 2 Koordinato...Humori per Rrogen…

Humori per Rrogen…          Si të përballesh me një intervis...

CV-ja duhet të përditësohet vazhdimisht Seleksionuesit shpesh bazohen në atë që keni shkruar dhe gja...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Graphic Designer 2D/3D https://duapune.com/jobs/dizajner/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/graph...Thënie nga Mark Twain

Dy ditët më të rëndësishme në jetën tuaj janë dita kur “Lindët” dhe dita kur gjeni arsyen se “Përse”...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Inxhinier Gjeodet https://duapune.com/jobs/inxhinier/gener-2-shpk/tirane/inxhinier-gjeodet-19183 2...Faktorët e suksesit të një CV-je

Model bashkëkohor i një CV-je sipas duapune.com Model CV-je i duapune.com Tregohuni koncizë CV-ja nu...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Inspektor i Kontrollit Teknik https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/sgs-albania/shkoder/inspe...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Menaxher Klienti/Biznes i Vogël https://duapune.com/jobs/menaxhim/international-commercial-bank/ti...8 gjërat që nuk duhet të bëni gj...

1. Mos tregoni mungesë interesi apo entuziazmi. 2. Mos theksoni rëndësine e parave si interesin tuaj...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Drejtor/e Finance - Tiranë https://duapune.com/jobs/financier/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/...Sa kuba gjenden në foto?

Sa kuba gjenden në foto?Punët më të reja të ditës tek du...

1 Specialist në Funksionin e Recepsionit dhe Protokollit https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-z...Imagjinata është çdogjë, ndaj ju...

Imagjinata është çdogjë, ndaj ju bëheni çfarë mendoni. –Buddha        Punët më të reja të ditës tek du...

1 Operatore https://duapune.com/jobs/operator/scs-selecta-customer-services/tirane/operatore-19102 2...Ja çtë ndodh, po nuk mësove në s...

Ja çtë ndodh, po nuk mësove në shkollë…Punët më të reja të ditës tek du...

1 HSE Officer https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/gener-2-shpk/tirane/hse-officer-19078 2 Sh...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Drejtor i Rrjetit te Kujdestareve te Banesave https://duapune.com/jobs/menaxhim/agikons/tirane/dre...Çfarë punësh mund të bëj me dipl...

Diploma që aq shumë e keni pritur tani është në dorën tuaj, e fituar me vështirësi dhe me mund nga a...Thenie me vlere per jeten…...

Jeta nuk matet me numrin e frymëmarrjeve që ne marrim, por me momentet që marrin frymëmarrjen tonë.Punët më të reja të ditës tek du...

1 Brand Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/duapune/tirane/brand-manager-19052 2 Prem...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Full Stack Developer https://duapune.com/jobs/specialist/propeld/tirane/full-stack-developer-19032...Cili numër zvendëson “?...

Cili numër zvendëson “?”…            Punët më të reja të ditës tek du...

1 Early Work Out Senior Officer (SE & Corporate) - Work Out Department https://duapune.com/jobs/...Modeli i Ri i Profesionistëve të...

Profesionistët e HR nuk duhet të aspirojnë më për të qënë thjesht menaxher të talentuar.  Në vend të...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Punësim i Infermierëve në Britaninë e Madhe https://duapune.com/jobs/infermier-ndihmesmjek/interpe...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Takime të Hapura – Programi Bankierët e Rinj, 04 Mars 2016 https://duapune.com/jobs/financier/proc...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Project Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/agna-group/tirane/project-manager-1...Sa figura kafshesh shikoni ne fo...

Sa figura kafshesh dhe qenie te gjalla shikoni ne foto?            Punët më të reja të ditës tek du...

1 Supervizor Shitje https://duapune.com/jobs/shitje/kosmonte-foods-tirana-shpk/tirane/supervizor-shi...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Koordinator Shitjesh https://duapune.com/jobs/shitje/geci-shpk-tirana-international-hotel/tirane/k...Ne bëhemi çfarë ne mendojmë. Ear...

Ne bëhemi çfarë ne mendojmë. Earl Nightingale          Punët më të reja të ditës tek du...

1 Human Resource Specialist https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/proton-group/tirane/human-reso...Si të përmirësoni shanset për tu...

Kur kërkoni punë ju duhet të jeni në dijeni të plotë të aftësive tuaja. Kjo do tju ndihmojë të gjeni...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher/e Projekti https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/agikons/tirane/menaxhere-projekti...Punët më të reja të ditës tek du...

Ekonomist/e rrethi, Elbasan https://duapune.com/jobs/ekonomist/unioni-shkk/elbasan/ekonomiste-rrethi...Veshje të përshtatëshme dhe jo t...

Ja disa veshje qe mund te perdorni kur shkoni ne nje interviste pune, ose kur shkoni ne pune, apo ra...Punët më të reja të ditës tek du...

Procurement Manager https://duapune.com/jobs/specialist-prokurimi/carrefour/tirane/procurement-manag...Punët më të reja të ditës tek du...

IT Support          https://duapune.com/jobs/administrator-rrjeti/clavyo-shpk/tirane/it-support-1887...Je Einstein, nese e gjen…

Je Einstein, nese e gjen…        Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Rajonal Shitjesh         https://duapune.com/jobs/shitje/lufra/tirane/menaxher-rajonal-shit...Thënie për suksesin…

Ju keni lundur për të fituar, por që të jesh një Fitues, duhet të planifikosh për të fituar, të përg...Punët më të reja të ditës tek du...

Senior Software Developer         https://duapune.com/jobs/programues/infosoft-software-developer/ti...Pse nuk duhet të gënjeni në CV t...

Edhe pse kjo mund të duket diçka joshëse, nuk është e këshillueshme të gënjeni në CV tuaj, sidomos k...Punët më të reja të ditës tek du...

Full Stack Developer        https://duapune.com/jobs/tik-teknologjia-e-informacionit-dhe-komunikacio...Humor: Në punë apo pushim

Humor: Në punë apo pushim…            Punët më të reja të ditës tek du...

Ekonomist         https://duapune.com/jobs/ekonomist/valona-konstruksion-shpk/vlore/ekonomist-18819...Gjeni, sa eshte rezultati?

Sa eshte rezultati?…            Punët më të reja të ditës tek du...

Zhvillues Software         https://duapune.com/jobs/tik-teknologjia-e-informacionit-dhe-komunikacion...Thenie me vlere…Steve Jobs

Mënyra e vetme për të bërë punë të mirë është të duash atë që bën. “Steve Jobs”   &...Punët më të reja të ditës tek du...

General Project Manager         https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/entermedia/prishtine/...Si të gjeni një punë pa pasur ek...

Gjithmonë, ka ekzistuar një problem në fushën e punësimit; ka nevojë për një punë që të fitosh ekspe...Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher shitjesh         https://duapune.com/jobs/shitje/expo-city-shpk/tirane/menaxher-shitjesh-18...Thirrje per aplikim per Programi...

Fondacioni Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim (AADF) ka hapur aplikimet për Programin “LEAD Albania 201...Humor: Cili është kuptimi i Ph.d...

Ja cfarë do të thotë Ph.d.  🙂                  &nb...Punët më të reja të ditës tek du...

Digital & Social Media Content Specialist          https://duapune.com/jobs/marketing/telekom-al...Humor: Si te mbash vendn e punes...

                 Punët më të reja të ditës tek du...

Oficeri i komunitetit (CLO) per Rajonin e Korces           https://duapune.com/jobs/specialist/gener...Cila është përgjigjia juaj?̷...

Cila është përgjigjia juaj?…            Punët më të reja të ditës tek du...

Menaxher Zonal Shitjesh         https://duapune.com/jobs/shitje/plus-communication/tirane/menaxher-z...3 avantazhet e të pasurit të një...

Keni menduar për pasjen e një uniforme në punë? Të veshësh të njëjtën veshje çdo ditë, ndoshta nuk ë...Punët më të reja të ditës tek du...

Executive Sales Representative-Prishtinë         https://duapune.com/jobs/shitje/ep-partners-consult...