Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë përgjithshme

5 gjëra esenciale për fillimin e...

Më në fund erdhi pranvera! Ndryshimi i stinës shënon edhe një bum në punësim. Në qoftë se mendoni se...3 Pyetje për një “brainsto...

Seancat e “brainstorming” shumë shpesh përfundojnë në humbje kohe, me të njejtat ide qe...Si të fitoni një vend pune për t...

Vjen ndonjë moment i caktuar në jetë kur gjithsecili nga ne mendon të paktën një herë  të ndryshojë...E Hëna tek psikologu :)

E Hëna tek psikologu 🙂            Punët më të reja të ditës tek du...

1 Risk Manager https://duapune.com/jobs/administrim-biznesi/duapune/tirane/cro-drejtues-i-njesise-se...Panairi Eksploro Botën tënde

Si çdo vit Universiteti i Tiranës ka kthyer në traditë organizimin e Panairit “Eksploro Botën tënde”...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Financier https://duapune.com/jobs/financier/concept-design/tirane/financier-19664 2 Administrator...Je i interesuar në gjithçka? Nuk...

Një ditë je i interesuar në filozofi, ditën tjetër mendon se një karrierë në gazetari do ishte fanta...Gabimet më të mëdha në CV që ju...

Mendoni të përfshini foton tuaj në CV? Gabim! Administratorët ekzekutiv të kompanive tregojnë cilat...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Drejtor i Aseteve ne Qendren Tregtare Toptani https://duapune.com/jobs/menaxhim/gener-2-shpk/tiran...Sa Drerë shihni në foto?

Sa Drerë shihni në foto?              Punët më të reja të ditës tek du...

1 MSME & Agricultural Lending Consultant (Albania) https://duapune.com/jobs/financier/business-f...Eksploroni, ëndërroni dhe zbulon...

Eksploroni, ëndërroni dhe zbuloni. Mark TwainPunët më të reja të ditës tek du...

1 Ekonomiste https://duapune.com/jobs/ekonomist/r-c/tirane/ekonomiste-19588 2 Shites/e ose Teknik i...Çfarë duhet të bëni para se të a...

Ju keni parë një njoftim pune që ju duket i përshtatshëm, në një kompani që ju pëlqen. Para se të ap...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Construction Manager https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/gener-2-shpk/tirane/constructi...Punët më të reja të ditës tek du...

1 Consultancy Services https://duapune.com/jobs/menaxhim-i-projekteve/risialbania/tirane/consultancy...Kërkimi i punës, çfarë mendojnë...

A është “copa e letrës” ende       efikase për gjetjen e një pune? Intervistë me Patrizi...