Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë përgjithshme

Çfarë është “Vënia e një q...

Venia e një qëllimi është një proces formal gjatë së cilës ju përcaktoni qëllimet të cilat planifiko...Mbroni idenë tuaj më të mirë

Ideja më e mirë mund të rrëzohet kur shpesh mund të hasë kundërshtime edhe në rastet kur kundërshtim...4 këshilla për të menaxhuar ener...

Kompanitë e mëdha kërkojnë shumë angazhim, prandaj shumë punonjës shpenzojnë kohë të gjatë dhe lodhj...Sjelljet më të bezdisshme në pun...

Thuhet që Steve Jobs ecte zbathur, bënte dush vetëm njëherë në javë dhe shumë rrallë lante rrobat e...Suksesi në Karrierë

Nëse synoni të arrini pozicionin më të lartë në kompaninë tuaj duhet të studioni mirë mënyrën se si...Të gjithë kemi nga një dhunti që...

Duhet të besojmë se çdo njëri nga ne ka dhunti për diçka pavarësisht çdo gjëje dhe çdo kostoje. –Mar...Duapune.com tek Olimpiada e Aftë...

Duapune.com morri pjesë në Panairin “Olimpiada e Aftësive” 2016, i cili është Panairi i Parë Kombëta...Panairi i Punës dhe Karrierës në...

Në Universitetin e New York-ut në Tiranë më 19 maj 2016 u zhvillua Panairi i Punës dhe Karrierës. Ed...Panairi i Punës dhe Karrierës UE...

Duapune.com morri pjesë me stendën e saj në Panairin e Punës dhe Karrierës pranë Universitetit Europ...Si duhet të kërkoni rritje rroge

Shumë njerëz ecin me supozimin se nëse e bën punën mirë, atëherë do të të ndjekë edhe rritja e rrogë...Disa mënyra për të bërë karrierë...

Sa herë ju ka ndodhur të kërkoni për punë në portalet online dhe titujt më të shpeshtë të pozicionev...Duapune.com tek Panairi i Punës...

Si çdo vit edhe këtë vit u organizua Panairi i Punes 2016 në Pallatin e Kongreseve, ku morrën pjesë...25 punët më të paguara dhe më të...

Po kërkoni për një punë që ka treg pune dhe page shumë të lartë? Më poshtë publikohet një listë e an...Panairi i Karrierës Epoka Univer...

Duapune.com morri pjesë në Panairin e Karrierës që u organizua në Universitetin Epoka më 26 prill 20...Duapune.com në Panairin e Punës...

Më 21 prill 2016 Universitetit Amerikan i Kosovës (A.U.K.) organizoi Panairin e Punës 2016. Duapune....Duapune.com në Panairin e Karrie...

Në mjediset e Unversitetit të Europës Juglindore Tetovë Maqedoni në datën 20 prill 2016, u organizua...Duapune.com tashmë pjesë e rrjet...

duapune.com bëhet e vetme pjesë e familjes së portaleve online the-network.com për Shqipërinë dhe Ko...