Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë përgjithshme

A mund të formoni një katror duk...

Është më e thjeshtë se ajo çfarë keni menduar. Mjafton të lëvizni pak prapa fijen e shkrepses që ndo...Formoni 7 katrorë me vetëm 2 lëv...

Përgjigje: Me lëvizjen e dy shkrepseve të njërit prej katrorëve të vegjël formojmë gjithsej 6 katror...Çfarë pamje ka personi përpara?

Nëse shikoni alternativën A, ju do të shihni se vendosja e objekteve i korrespondon asaj që shohim n...Cila është pamja nga lart e kull...

Nëse ju shikoni kullën nga lart, shtresa e sipërme është Portokalli. Pra, përgjigja nuk është aspak...Si mund ta zgjidhni ekuacionin?

Në pamje të parë, kjo pyetje nuk mund të zgjidhet. Por po të jemi të vëmendshëm, nëse vendosim filli...Si mund të jetë ekuacioni?

Përgjigje: 4+5=32Me lëvizjen e vetëm një shkrepse...

Përgjigje: Kemi dy alternativa zgjidhjesh: 3 + 3 = 6 ose  8 – 3 = 5Sa të hapura ka këmisha?

Përgjigje: Le t’i marrim me rradhë: Të hapurat e krahëve: 2 Hapja në pjesën e poshtme të bluzë...6 gota të ftohta që duhet t̵...

Përgjigje: Nga 3 gotat e mbushura me lëng në të majtë, lëvizim gotën e mesit. Gotën që lëvizëm e zbr...Duke përdorur vetëm numrin 2, gj...

Përgjigje: 22 + 2/2 = 23Gjeni shifrën e ardhshme në seri...

Përgjigje: Numri tjetër do të jetë 15. Në rastin e dhënë në të vërtetë kemi dy lloje serish. Njëra s...Raporti & Platforma e “Deko...

Lajm i mirë nga duapune.com dhe The-Network për kompanitë kudo në botë Ekipi i duapune.com dhe ekipi...Duapune.com – sponsor loka...

Duapune.com, sponsor lokal i aktivitetit “AIESEC Pitch Bootcamp & Youth Speak Forum 2019”, organ...Cili çelës e hap kyçin?

Jemi të sigurtë që përgjigja juaj nuk ka vonuar më shumë se 15 sekonda. Përgjigja e saktë: Çelësi 3Cilat janë 6 fjalët e fshehura?

Fjalët janë: Straw, Mirror, Tiles, Couch, Cat, Cord.Cila fjalë në anglisht është shk...

Përgjigja është: EXERCISE 🙂Cilin numër do të tregojë zari n...

Mendoni vetëm që shuma e numrave të dy shesheve reciproke në zare është gjithmonë 7. Pra, përgjigja...Cila është pamja për personin që...

Le të shikojmë hap pas hapi. Normalisht ka 4 blloqe në pjesën e poshtme. Dhe shtresa e dytë mbi fund...Cila gotë ka më shumë ujë?

Merrni pak kohë dhe studioni imazhin me kujdes. Në krahasim me sendet e tjera, kapsja e letrës është...Sa vezë më mbetën?

Nëse vërejmë me kujdes kohët e foljeve, vezët që janë thyer, gatuar dhe ngrënë nuk ndikojnë në numri...