Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë përgjithshme

Përshkrimi i pozicionit të punës

Përshkrimi i pozicionit të punës– Një përshkrim i shkruar i cili përmbledh karakteristikat më...Internship

Internship– Bashkëpunim midis një organizate dhe një institucioni edukimi, përmes të cilit stu...Blogu duapune

Lancuam blogun e dedikuar portalit www.duapune.com Në këtë blog ju mund të njiheni me informacione t...