Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë përgjithshme

Koha për “Inno-Tech Camp T...

Jeni duke ndjekur rrugën e teknologjisë dhe inovacionit? Por bota e sipërmarrjes është gjithashtu pj...Pyetësorë nga duapune.com

Gjatë muajit të kaluar, ekipi i blog.duapune.com vendosi të ndërvepronte në një formë të ndryshme me...Artisti i Uritur dhe Artisti i A...

“Rreziku më i madh për shumicën prej nesh nuk qëndron në përcaktimin e qëllimit tonë shumë lart duke...5 mënyra për të mbajtur stafin t...

Mbajtja e punonjësve të fokusuar gjatë afrimit të festave mund të jetë një sfidë më vete. Ndërsa fry...Programi i Vetëpunësimit

Për të lexuar më shumë rreth Programit të Vetëpunësimit, klikoni http://aftesi.info/vetepunesim...Trajnimi “Për Shërbim më të mirë...

                          DM Consul...Thirrje për aplikime: Konkurs pë...

Qëllimi i projektit AGROINNOECO është të përcaktojë një metodologji që do të lehtësojë transferimin...Vëri në provë aftësitë e tua ino...

UNDP me mbështetjen e Ambasadës Britanike do të organizojnë Bootcamp me temë: Made in Dibra! Design...Pse nuk duhet të zgjidhni një pu...

Gjetja e një pune ku ju paguajnë mirë është vërtet e mrekullueshme, por kur negocioni një ofertë pun...Si të fitoni mbi politikat e ven...

Do ju pëlqente të kishit sukses në vendin tuaj të punës në bazë të meritave? Në disa punë ju mundeni...Si të përdorësh rrjetet sociale...

Në ditet e sotme, shumica e punëdhënësve dhe agjensive rekrutuese përdorin rrjetet sociale si burim...Mundësi të reja në Skemën e BE-s...

Bashkëpunimi rajonal mbetet një katalizator për procesin e zgjerimit dhe një faktor kyç ndihmues për...Decoding Global Talent 2018

The Decoding Global Talent survey is a joint effort by BCG, The Network and its local partner o...Zgjedhja e një oferte pune. Kësh...

  Zgjedhja e një oferte pune mund të jetë një ngjarje e rëndësishme në jetën e një personi. Hul...Dëshironi të punoni nga shtëpia?...

  Të punoni nga shtëpia ju mundëson fleksibilitet, por gjithashtu mos harroni se kjo kërkon shu...Dilema e CV: Je shumë i ri për k...

  Keni kaluar një periudhë të vështirë dhe ju kanë marrë nëpër këmbë nëpër intervista, sepse je...Studimi Global i Talenteve

  Dekodimi i Studimit të Talenteve Globale 2018 Punësimi jashtë vendit është një vendim shumë i...10 gjërat që duhet të merrni gji...

1) Dosja Ju duhet të sillni gjithmonë me vete një sasi të konsiderueshme dokumentash, por pikë së pa...Horoskopi i Karrierës

                    Dashi Me shumë mundësi ju keni...4 shprehjet më të përdorshme nga...

  Ju ka ndodhur ndonjëherë të mos arrini të menaxhoni&n...