Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë përgjithshme

Punësimin sezonal në Gjermani pë...

Nxitoni të aplikoni! Për Punësimin sezonal në Gjermani për studentët shqiptarë. Dokumentat i shkarko...Aftësohuni për shërbimet e hotel...

ALB_Internal_leaflet_trainings_hotels_LP_PME_RB_Sued_FINALPuna e së ardhmes. A jemi gati?...

duapune.com ditën e shtunë, datë 25 janar 2020, në eventin “Korça Digital Weekend”. Themeluesi i dua...Trajnim përgatitor mbi shkrimin...

DIMAK Albania (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Profesional dhe Karrierë) në bas...Workshop “Orientimi në tre...

Duapune.com, në bashkëpunim me DIMAK Albania (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim P...Aktiviteti i parë i HRHub Albani...

  HRHub Albania, një nismë e re e duapune.com dhe DM Consulting Services e lindur si nevojë për...Trajnim: “Si te përgatitemi për...

  duapune.com në bashkëpunim me Dimak Albania dhe Çelësi Media Group, në kuadër të riintegrimit...“Talente dhe ide për të ar...

duapune.com së bashku me DIMAK Albania mori pjesë në panairin “Talente dhe ide për të ardhmen...Duapune.com merr pjesë në Panair...

Në kuadër të “Ditëve të Energjisë për Rajonin”, në datat 4-5 tetor 2019, në Expocity Albania u...Duapune.com në eventin e teknolo...

Në datat 25, 26 & 27 Shtator 2019 Duapune.com ishte pjesë e eventit Tirana Tech Open në Expocity...Si të formojmë barazimin 56 duke...

  Përgjigje: 55+5/5=56Duapune.com dhe 22 faqe internet...

Në një letër të parë nga Reuters, 23 faqe interneti në Europë, të profilizuara në kërkimin e vendeve...Në cilin drejtim po ecën autobus...

Përgjigje: Shikoni me kujdes ku janë dyert. Fakti që ju nuk mund t’i shihni dyert do të thotë...Si të përdorim dy herë secilin n...

Përgjigje: 7 * ((3 / 7) + 3) = 24Ti mund të jesh zbuluesi i rradh...

Je një fans i zjarrtë i futbollit? E sigurt që ti ke luajtur një herë në jetën tënde FIFA 19 ose ke...Cilin do ndizni të parin?

Përgjigje: E para ndizet… Shkrepsja.Cili numër vjen pas 18 në këtë s...

Përgjigje: Pas 18 vjen numri 22. Kemi serinë e numrave Prim +5 7 numrat e parë Prim janë: 2 , 3 , 5...Cili është alternativa e saktë?

Përgjigje:  Alternativa A, tregon hijen e një Pulëbardhe. Alternativa B, tregon hijen e një Pule. Al...U diplomove? Ja çfarë të bësh kë...

Disa para shtesë në xhepin tuaj, nuk do ishin keq gjatë kësaj vere. Të kesh një punë sezonale verore...Si mund të marrim barazimin 100...

Përgjigje: 99+9/9=100