Kërkim i avancuarMendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane 01-11-2019 edhe 19 ditë
Tirane 01-11-2019 edhe 19 ditë

Skulptor Teatri Kombetar i Operas Baletit dhe Ansamblit Popullor

Specialist
Tirane 07-11-2019 edhe 25 ditë

Gazetar Teatri Kombetar i Operas Baletit dhe Ansamblit Popullor

Gazetar
Tirane 07-11-2019 edhe 25 ditë

Specialist / financier Teatri Kombetar i Operas Baletit dhe Ansamblit Popullor

Financier
Tirane 07-11-2019 edhe 25 ditë
Durres 07-11-2019 edhe 25 ditë
Tirane 31-10-2019 edhe 18 ditë

Sales Manager KAN Sp. z o.o.

Menaxhim
Tirane 30-10-2019 edhe 17 ditë
Tirane 31-10-2019 edhe 18 ditë
Tirane 31-10-2019 edhe 18 ditë

Java Programmer eTravelPartner srl

Programues
Tirane 04-11-2019 edhe 22 ditë
Tirane 02-11-2019 edhe 20 ditë

As.Menaxhere (F) AZA Electronic

Menaxhim
Tirane 06-11-2019 edhe 24 ditë
Tirane 30-10-2019 edhe 17 ditë
Tirane 31-10-2019 edhe 18 ditë
Vlore 01-11-2019 edhe 19 ditë

Shitese (F) AZA Electronic

Shitje
Tirane 01-11-2019 edhe 19 ditë

Shites (M) AZA Electronic

Shitje
Tirane 01-11-2019 edhe 19 ditë

Shites (M) Shkoder AZA Electronic

Shitje
Shkodër 01-11-2019 edhe 19 ditë

Shites (M) Elbasan AZA Electronic

Shitje
Elbasan 01-11-2019 edhe 19 ditë

Shites (M) Fier AZA Electronic

Shitje
Fier 01-11-2019 edhe 19 ditë
Lushnje 01-11-2019 edhe 19 ditë
Kavaje 01-11-2019 edhe 19 ditë
Kërko punë te tjera