Ju pyesni, ne përgjigjemi

question-mark1Këshillimi i Karrierës ” është një hapësirë e re që ndihmon publikun e gjerë të duapune.com.
Tashmë ju mund të drejtoni pyetjet tuaja në lidhje me karrierën te seksioni “Ju pyesni” dhe stafi i përgatitur i duapune.com do të kujdeset që përgjigjet tuaja të vijnë në kohë reale dhe të shpejtë.

Disa nga pyetjet që ju mund të adresoni janë:

- Si mund të përgatis një CV të mirë?
- A është i rëndësishme profili i edukimit kur aplikoj për një pozicion pune?
- Si të përgatitem për një intervistë pune?
- A jam duke aplikuar për pozicionin e duhur ?
- Si të rritem profesionalisht?
………….

Përgjigjet e këtyre pyetjeve  ju do të keni mundësi ti gjeni në kategorinë ” Këshillimi i  Karrierës“, i ofruar nga ekipi profesional i duapune.com.

Ju faleminderit!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Artikuj te ngjashem...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>